O nas

Witamy na stronie internetowej Niepublicznego Centrum Medycznego Euromedis, które już od ponad dziesięciu lat oferuje Państwu pomoc i wysoką jakość leczenia. Jesteśmy komfortową i nowoczesną placówką medyczną, stosującą indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zapewniamy usługi wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wielu dziedzin, którzy zadbają o Państwa zdrowie i komfort psychiczny.

Pierwsza wizyta w naszym Centrum Medycznym pozwoli na dokładną konsultację lekarską i wstępne badanie, a następnie skierowanie Państwa do konkretnego specjalisty. Wszelkie sugestie i oczekiwania pacjentów są dla nas priorytetem, gdyż prowadzą do najlepszego efektu i pełnego zadowolenia.

Stosujemy różne metody leczenia, dostosowując je do Państwa potrzeb pod względem medycznym, estetycznym i finansowym.

Obiekt, w którym mieści się nasze Centrum Medyczne, spełnia wszelkie normy i standardy europejskie, ponieważ naszym głównym celem jest zadowolenie pacjenta i jego rodziny. Do Państwa dyspozycji oddajemy gabinety lekarskie, nowoczesną część ambulatoryjną, pokój zabiegowy, pracownię RTG i USG, a także zakład rehabilitacyjny. Dbamy o to, aby specjalistyczne wyposażenie gabinetów umożliwiło naszym lekarzom leczenie oparte na wysoko zaawansowanych technologiach diagnostycznych i zabiegowych.

Zespół medyczny, stanowiący wysoko wykwalifikowaną kadrę, koncentruje się na nowoczesnych metodach leczenia, stałym wdrażaniu nowinek technicznych, aby zapewnić jak najlepsze efekty. Lekarz prowadzący, w razie jakichkolwiek wątpliwości, pokieruje Państwem i skieruje do konkretnych specjalistów, aby zaoszczędzić Państwa czas i niepotrzebne nerwy. Dostęp do cenionych w regionie lekarzy daje naszym pacjentom właściwą diagnostykę i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów, badań, rehabilitacji.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a także na bezpłatne konsultacje. Zapewniamy jednocześnie, że nasza dotychczasowa działalność pozwoliła nam zdobyć doświadczenie i zyskać renomę na rynku usług medycznych. Dobra opinia pacjentów, wyleczonych i zadowolonych, zaowocowała stale się zwiększającym gronem osób, które wybierają Centrum Medyczne Eromedis jako miejsce powrotu do zdrowia.


CopyRight © poradnia medyczna - Wszelkie prawa zastrzeżone